Menu
A+ A A-

19 квітня в арт-пабі «Бочка на Подолі» гурт «Кам’яний Гість» святкуватиме свій 15-річний ювілей.

Київські музиканти пригощатимуть слухачів смачним музичним коктейлем із своєрідної музики, щирої лірики, енергетичного рок-драйву та вабливою магією етно. Все це буде відбуватися в супроводі спеціально підібраного відеоряду.

Протягом двогодинного концерту «Кам’яний Гість» зіграє свої кращі пісні, а також представить слухачам пісні з нового альбому «60/70». Поціновувачі року зможуть насолодитися улюбленою музикою та по-новому відкрити для себе її звучання у сучасному аранжуванні із лірикою, перекладеною українською. People are strange (Doors), While my Guitar Gently Weeps (The Beatles),Mercedes Benz (Janis Joplin) та інша рок-класика в українському стилі ­– це варто почути наживо!

На гостей концерту чекатиме багато інших музичних сюрпризів від учасників гурту, конкурси та подарунки. Очікується навіть, що на свято завітає справжній шаман, в руках якого співають незвичайні речі, а звичайний шматок дерева перетворюється на чарівний музичний інструмент.

Початок концерту о 20:00. Вхід 40 грн.

УВАГА! Ви зможете зареєструватися та завантажити флаєр-знижку! Протягом концерту усі флаєри беруть участь у розіграшу дисків альбому «60/70».

19 квітня, м. Київ, арт-клуб «Бочка на Подолі». Концерт гурту «Кам’яний Гість». Початок о 20:00.

15 років гурту Кам'яний Гість. Афіша концерту.

На цьому сайті використовуються фото та тексти, що належать їх авторам. Всі матеріали викладені для ознайомлення та узяті з відкритих джерел.