Menu
A+ A A-

Про гурт "Кам'яний Гість"

Гурт «Кам'яний Гість» утворився навесні 1998 року у м. Києві. На сьогоднішній день музиканти гурту мають великий концертний досвід та відвідали з виступами майже всі області України.

Музичні твори гурту «Кам'яний Гість» відрізняються тематичним різноманіттям та своєрідністю стилю, у якому між собою переплітаються сучасні аранжування та етнічні мотиви народів Світу.

Гурт брав участь в організації багатьох концертних заходів, а також став ініціатором фестивалю «Рок-легенди», в рамках якого відбулися концерти пам’яті Віктора Цоя, Джиммі Хендрікса, Фредді Мерк'юрі та Джима Моррісона.

«Кам'яний Гість» неодноразово отримував дипломи лауреатів та дипломантів різних українських рок-фестивалів.

Кожен концерт гурту - це завжди надзвичайна енергетика, позитивна атмосфера, заряд натхнення та справжній драйв.

Гурт став гостем телеканалів «М1», «СТБ», «Новий канал», «ТЕТ», «OTV», «Еко-ТВ», «Гравіс» та взяв участь у програмах на хвилях радіостанцій «Ера FM», «Свобода», «Радіо-Рокс», «Промінь».

Творчість «Кам’яного Гостя» широко представлена у мережі Інтернет. Гурт має свій офіційний сайт, а також активно підтримується шанувальниками в соціальних мережах «Facebook», «Myspace», «ВКонтакте», музичних порталах тощо.

На цьому сайті використовуються фото та тексти, що належать їх авторам. Всі матеріали викладені для ознайомлення та узяті з відкритих джерел.